Vila Milica

dog-friendly booking-appraising

ubytuj sa

Naša Vila, Vila Milica sa nachádza priamo v centre kúpeľného mestečka Rajecké Teplice. Ak hľadáte útulné a možno aj troška atypické ubytovanie obklopené zeleňou, len 100m od kúpeľného domu Aphrodite, s možnosťou strávenie aktívnej dovolenky, tak u nás ste na správnej adrese.

Prajete si užiť príjemný relax v kúpeľoch s termálnymi prameňmi, načerpať nové sily z okolitej prírody či stráviť aktívnu a intenzívnu dovolenku s využitím športových možností, ktoré Vám Rajecké Teplice a okolie ponúkajú? Alebo je Vaša ideálna dovolenková predstava zažiť všetko toto dokopy? Tak už teraz sa na Vás tešíme!  

Penzión Vila Milica ponúka

Ubytovanie

Ubytovanie v dvoj a trojlôžkových izbách s možnosťou prístelky, v podkrovnom apartmáne a štúdiu s kuchynkou „SLIMÁK“ s celkovou kapacitou 29 lôžok.

Kuchynka

V penzióne nájdete spoločnú kuchynku, kde si môžete uvariť akékoľvek špeciality a pohodlne si ich vychutnať s Vašimi priateľmi. Kuchynka je plne vybavená, k príprave jedál Vám poslúži plynový sporák, chladnička, mraznička a všetky potrebné riady – hrnce, taniere, príbory atď.

V prípade plnej obsadenosti je dispozícií druhá – menšia kuchynka, ktorá je rovnako vybavená, no miesto plynového sporáka je k dispozícii elektrická dvojplatnička.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Spoločenské priestory

Vila Milica Vám okrem komfortného ubytovania v útulných izbách ponúka aj priestranné spoločenské priestory, ktoré majú viacúčelové využitie. V priestoroch je možné realizovať školenia, prezentácie, workshopy, či premietania. Využiteľné sú taktiež na organizáciu narodeninových párty, osláv, svadieb, firemných eventov, kurzov varenia, víkendových tematických pobytov atď.

Čokoľvek si Vy, Vaši priatelia, alebo vaša firma prajete, stačí nám zavolať a budeme sa snažiť vyhovieť v rámci priestoru, Vašim možno aj netradičným požiadávkam.

Ostatné služby

  • mini fitness s posilňovacími strojmi
  • šípky, karaoke set
  • wifi pripojenie v celom penzióne
  • zaujímavé informácie (mapky, knihy, služby sprievodcov – turistický, cyklistický atď.), ktoré dostanete na recepcii

Parkovanie pri penzióne ZADARMO!

Náš penzión má vo veľkej obľube zvieratá a preto sme DOG FRIENDLY!  Pre psíkov máme k dispozícii aj misky na pitie.