Vila Milica

dog-friendly booking-appraising

Adrenalín

Ste milovníkmi adrenalínových športov a zážitkov? Tak sme aj pre Vás pripravili niekoľko tipov na miesta, ktoré by ste mali navštíviť, ak strávite dovolenku v Rajeckých Tepliciach.

Adrenalínová hojdačka na Studničke

Ak ste dobrý turista a nerobí Vám problém pár výškových metrov, tak sa za cca hodinku dostanete z Rajeckých Teplíc po hrebeni na Skalky - prameň 770m.n.m (turistické miesto medzi Raj. Teplicami a Lietavskou Svinnou). Tam Vás okrem horskej studničky "Živá voda" (keď sa z nej napijete budete žiť až do konca života :) čaká perfektný posed, vytvorený zanietenými dobrovoľníkmi a najmä adrenalínová hojdačka zavesená na neďalekom strome, z ktorej máte krásny výhľad priamo na Lietavský hrad. (let vo výške cca 30 metrov) 

Adrenalínová hojdačka na jazere v Nezbudskej Lúčke

Ďalším zaujímavým adrenalínovým zážitkom môže byť pre Vás hojdačka nad jazerom v Nezbudskej Lúčke. Z Rajeckých Teplíc sa sem síce budete musieť dostať autom, keďže je to cca 27km, ale určite to bude stáť za to. Hojdačka sa nachádza nad bývalým lomom, v súčasnosti jazerom, vo výške asi  15 metrov. Je už na Vás, či sa iba pohojdáte, alebo si v teplých mesiacoch skočite z hojdačky priamo do jazera.

Paintballové ihrisko Rajecká Lesná

Iba 3km za obcou Rajecká Lesná, obklopené nádhernou prírodou, Vás čaká ďalšie adrenalínové dobrodružstvo - paintball. Military ihrisko je rozložené na celkovej ploche 4500m2, ohradené bezpečnostnými sieťami a dobre viditeľné z príjazdovej cesty. Povrch ihriska je prírodne členitý, na oboch stranách sa nachádzajú štartovacie bunkre a po celej ploche je rozložených niekoľko zaujímavých prekážok, ako napríklad staré auto, či rôzne imitácie budov.

Nové paintballové ihrisko sa nachádza aj v blízkej obci Kamenná Poruba len 5km od Rajeckých Teplíc. Bližšie info o ihrisku dostanete na našej recepcii.

Viac info o všetkých spomínaných adrenalínových aktivitách dostanete na našej recepcii.