Vila Milica

dog-friendly booking-appraising

Naša Vila

Naša Vila, Vila Milica sa nachádza priamo v centre kúpeľného mestečka Rajecké Teplice. Ak hľadáte útulné a možno aj troška atypické ubytovanie obklopené zeleňou, len 100m od kúpeľného domu Aphrodite, s možnosťou strávenia aktívnej dovolenky, tak u nás ste na správnej adrese.

Prajete si užiť príjemný relax v kúpeľoch s termálnymi prameňmi, načerpať nové sily z okolitej prírody, či stráviť aktívnu a intenzívnu dovolenku s využitím športových možností, ktoré Vám Rajecké Teplice a okolie ponúkajú? Alebo je Vaša ideálna dovolenková predstava zažiť toto všetko dokopy? Tak už teraz sa na Vás tešíme! :) 

Penzión Vila Milica ponúka

Ubytovanie

Ubytovanie v dvoj a trojlôžkových izbách s možnosťou prístelky, v podkrovnom apartmáne, alebo štúdiu "SLIMÁK" s vlastnou kuchynkou s maximálnou kapacitou 28 lôžok.

Kuchynka

V penzióne nájdete aj spoločnú kuchynku, kde si môžete uvariť akékoľvek špeciality a pohodlne si ich vychutnať s Vašimi priateľmi. Kuchynka je plne vybavená, k príprave jedál Vám poslúži plynový sporák, chladnička, mikrovlnná rúra a všetky potrebné riady – hrnce, taniere, príbory atď.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              

Spoločenské priestory

Vila Milica Vám okrem komfortného ubytovania v útulných izbách ponúka aj priestranné spoločenské priestory, ktoré majú viacúčelové využitie. V priestoroch je možné realizovať školenia, prezentácie, workshopy, či premietania. Využiteľné sú taktiež na organizáciu narodeninových párty, osláv, svadieb, firemných eventov, kurzov varenia, víkendových tematických pobytov atď.

Čokoľvek si Vy, Vaši priatelia, alebo vaša firma prajete, stačí nám zavolať a budeme sa snažiť vyhovieť v rámci priestoru, Vašim možno aj netradičným požiadávkam.

Ostatné služby

  • šípky, karaoke set
  • wifi pripojenie v celom penzióne
  • zapožičanie fénu a žehličky
  • zaujímavé informácie (mapky, knihy, služby sprievodcov – turistický, cyklistický atď.), ktoré dostanete na recepcii
  • destké ihrisko priamo pri penzióne

Parkovanie pri penzióne ZADARMO!

V našom penzióne máme vo veľkej obľube zvieratká, a preto sme DOG FRIENDLY!